Powiadomienia z Librusa

21 Lut , 2018 Ogólna

Powiadomienia z Librusa

Od kiedy powstała nowa wersja aplikacji mobilnej dziennika elektronicznego Librus Synergia, uczniowie i rodzice utracili możliwość otrzymania bezpłatnych powiadomień o nowych ocenach czy frekwencji z aplikacji. Oczywiście można wykupić wariant Mobilne dodatki za 25 zł na rok szkolny. Jest jednak wygodny sposób, aby dostawać powiadomienia przez Messenger! Został stworzony bot, który wysyła nam wiadomości. Możemy znaleźć go pod nazwą Librus – Powiadamiacz.

Tak wygląda na smartfonie:

screen bot-a z Messenger-a

Aby korzystać z bot-a musisz wiedzieć, że (dostajemy na początku poniższą wiadomość):

Ten bot powiadomi cię o zmianach na Twoim koncie Synergia, takich jak na przykład nowe oceny, sprawdziany, nieobecności, ogłoszenia.
Pamiętaj, że jest to nieoficjalne narzędzie w fazie beta, z którego korzystasz na własną odpowiedzialność.
Bot ten nie jest w żaden sposób związany z firmą Librus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.. Został napisany za darmo w wolnym czasie. Korzystając z niego, zaświadczasz również, że nie jesteś pracownikiem/współpracownikiem (lub bliskim członkiem rodziny) tejże firmy oraz nie działasz na jej zlecenie, akceptujesz także wszelkie niezbędne regulaminy i postanowienia niezbędne w celu zalogowania na konto w systemie Librusa.
Niniejszy program udostępniany jest z nadzieją, iż będzie on użyteczny – jednak bez jakiejkolwiek gwarancji, nawet domyślnej gwarancji przydatności handlowej albo przydatności do określonych zastosowań.
Wszystkie znaki towarowe i nazwy są własnością odpowiednich firm.

Korzystam z niego od miesiąca i sprawdza się świetnie. Ale Ty robisz to na własną odpowiedzialność.

Czasem tylko pojawia się problem przy powiadomieniu o szczęśliwym numerku.

, ,


Comments are closed.